theme wordpress
خبر برتر

بازدید سعید رجبی از دوره دفاع شخصی دادگستری کل استان تهران

رئیس کمیته دفاع شخصی هیأت جودو استان تهران با حضور در دادسرای جنایی تهران از نزدیک شاهد تمرینات قضات و کارکنان این مجتمع بود.

در این بازدید که سعید رجبی به همراه علیرضا ارزانی مسئول روابط عمومی کمیته دفاع شخصی فدراسیون جودو و رضا غلامی مسئول دفاع شخصی دادگستری کل استان تهران حضور داشتند، غلامی ضمن ارائه گزارش عملکرد دادگستری کل استان در حوزه دفاع شخصی به تدریس فنون مختلف پرداخت و در خلال برگزاری کلاس، سعید رجبی ضمن ابراز خرسندی از استقبال چشمگیر قضات و کارکنان دادسرای جنایی تهران از شرکت در کلاس های دفاع شخصی، حمایت همه جانبه خود را از برگزاری این دوره ها اعلام نمود.

لازم به توضیح است دوره های مقدماتی دفاع شخصی طبق توافق کمیته دفاع شخصی هیأت جودو با دادگستری کل استان تهران در تمامی مجتمع های قضایی سطح استان برگزار می گردد و در پایان دوره مذکور گواهی مورد تائید فدراسیون جودو به حاضرین در دوره اعطا می شود.

همچنین در صورت تصمیم هر یک از شرکت کنندگان در این دوره ها برای ادامه این رشته، کمیته دفاع شخصی استان تهران تسهیلات ویژه ای برای آنان در نظر گرفته است.

در پایان سعید رجبی رئیس کمیته دفاع شخسی استان تهران از آمادگی این کمیته جهت تشکیل کلاس های مشابه در ادارات و سازمان های مختلف با ارائه مدرک معتبر فدراسیون خبر داد و اعلام نمود: هیأت جودو استان تهران آمادگی اعزام مربی و ارائه طرح درس متناسب با شرایط مخاطبان را دارد.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟
بستن
بستن