theme wordpress
تازه ها

وعده ما و شما؛ جمعه ۱۰ خرداد در راهپیمایی عظیم و باشکوه روز جهانی قدس

خانواده بزرگ جودو تهران بار دیگر حمایت خود را از قدس عزیز و مردم مظلوم فلسطین اعلام خواهد کرد

اداره کل ورزش و جوانان استان تهران همگام با جامعه بزرگ ورزش و جوانان کشور و همراه با ملت همیشه در صحنه ایران، روز جمعه ۱۰ خرداد در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس، حضور پرشور و شکوهمندی را به نمایش می گذارد.

در اطلاعیه ستاد مناسبت های اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، ضمن تاکید بر حضورحداکثری جامعه ورزش و جوانان استان تهران در راهپیمایی باشکوه روزجهانی قدس، آمده است:

قدس شریف در نگاه وحی و مسلمانان به دلیل وجود مسجدالاقصی از ارزش والایی برخوردار است و خوشبختانه با تدبیر و دور اندیشی امام خمینی (ره) و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، روز جهانی قدس، نماد بیداری جهان اسلام شده است.

لذا جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان تهران، روز جمعه با حضور در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس، بار دیگر انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و حمایت خود را از قدس عزیز و مردم مظلوم فلسطین اعلام خواهد کرد.

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، جامعه ورزش و جوانان استان تهران متشکل از مسئولان و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به همراه دیگر مسئولین ورزش حوزه ها، شهرستان های تابعه، هیات های ورزشی پایتخت، قهرمانان و ورزشکاران با حضور در راهپیمایی روز قدس، همبستگی خود را با ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین اعلام می کنند و روز جمعه، ضمن همراه داشتن نمادهای ورزشی(بنر، لباس ورزشی، دست نوشته ها)، همپای مردم شریف تهران و ایران در این راهپیمایی عظیم و حماسی حضور می یابند.

  • هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران نیز با حضور پرشور در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس، بار دیگر حمایت خود را از قدس عزیز و مردم مظلوم فلسطین اعلام خواهد کرد.

وعده ما و شما در تهران؛ ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح روز جمعه ۱۰ خرداد در میدان فلسطین

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن