theme wordpress
خبر برتر

ابراز همدردی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران با داغدیدگان و سیل‌زدگان کشور

در پی جاری‌شدن سیل در استان های مختلف کشورمان بویژه گلستان، فارس، خوزستان، لرستان و….. و جان‌باختن و آسیب‌دیدن جمعی از هموطنانمان، هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران با این عزیزان ابراز همدردی کرد.

این هیات با صدور اطلاعیه ای، ضمن عرض تسلیت به داغدیدگان، با سیل‌زدگان کشور ابراز همدردی کرد و از کسانی که در کمک رسانی خدمت کردند، تشکر نمود.

 در اطلاعیه هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران آمده است: حادثه‌ تأسف‌بار جاری‌شدن سیلاب در استان های مختلف کشورمان در آستانه سال نو که متأسفانه منجر به جان‌باختن و آسیب‌دیدن جمعی از هموطنان عزیزمان گردید، واقعه‌ای سخت و ناگوار است و جای دریغ و افسوس فراوان دارد. ضمن عرض ابراز همدردی و عرض تسلیت به مردم شریف استان گلستان و فارس، از کسانی که در کمک رسانی خدمت کردند و از هیأت های جودو سراسر کشور که با پیام های خود اعلام اسکان و کمک کردند و نشان دادن در روزهای سخت همیار مردم هستند، تشکر نموده واز پروردگار متعال برای جان‌باختگان این واقعه رضوان و رحمت واسعه مسئلت دارد و امیدواریم با حمایت و تلاش مردم و مسئولان و نیروهای امدادی، مشکلات سیل‌زدگان در ایام نوروز هرچه سریع‌تر مرتفع گردد.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن