theme wordpress
خبر برتر

تجلیل از سعید مولایی و  تقدیر از هیات جودو استان تهران با حضور استاندار و معاونان وزارت ورزش و جوانان

مراسم تجلیل از هیات های ورزشی و مدال‌آوران تهرانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸، بعدازظهر روز سه‌شنبه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

در این مراسم که محسنی بندپی استاندار تهران، عبدالحمید احمدی معاون وزارت ورزش و جوانان، زهرا موسوی سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان، گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، موسوی و ذوالقدر نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران، مازیار ناظمی رئیس روابط عمومی و مرکزاطلاع رسانی وزارت ورزش و رباطی سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران حضور داشتند، از ۹ مدال‌آور نابینا و کم بینا در بازی‌های پاراآسیایی، ۱۴ مدال‌آور در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ و ۱۴ مدال‌آور در بازی‌های آسیایی جاکارتا تجلیل شد. همچنین در ادامه این مراسم از ۲۵ خانواده‌ شهید همکار در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، به مناسبت روز ۲۲ اسفند که مصادف با روز تکریم شهداست، با اهدای لوح هایی، تجلیل شد.

در این مراسم از مدال‌آوران آسیایی جاکارتا، بویژه سعید مولایی قهرمان شایسته جودو پایتخت و دارنده مدال نقره جاکارتا ۲۰۱۸ تجلیل شد. همچنین لوح تقدیری به محمد بلوطی رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران اعطا گردید و از روسا، دبیران و نواب رئیس هیات های ورزشی استان تهران قدردانی شد.

همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان تهران از سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی و موسوی سرپرست معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان تقدیر کرد.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن