theme wordpress
خبر برتر

اندوه و تاثر ملت ظفرمند ایران درپی شهادت فرزندان و پاسداران حافظ امنیت و آرامش

شهادت فرزندان و پاسداران حافظ امنیت و آرامش و رفاه مردم به دست مزدوران سنگدل و ناتوان در حمله تروریستی زاهدان، موجب اندوه و تاثر ملت ظفرمند و قهرمان ایران اسلامی شده است.
این جنایت، واکنشی عصبی و بزدلانه به حماسه حضور شکوهمند مردم غیور ایران در گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بود که قطعا خون شهیدان عزیزان مان این شجره طیبه را تنومندتر از گذشته خواهد کرد.
عوامل دشمنان عزت وعظمت و پیشرفت ایران اسلامی نه تنها جان هموطنان مان را مورد تعرض وحشیانه قرار داده اند، بلکه شکست اصلی آنها از عزم ایران در توسعه همه جانبه و پایدار مناطق مرزی میهن اسلامی مان ناشی می شود، آن دژخیمان ددمنش توسعه و پیشرفت کشور به ویژه در مناطق مرزی و استان قهرمان پرور و مملو از منابع و استعدادهای مترقی سیستان و بلوچستان را مغایر با مقاصد شوم خود می دانند و با اقدامات تروریستی و غیر انسانی قصد دارند مانع پیشرفت و توسعه همه جانبه منطقه شوند، اما مردم ایران مصمم هستند با اقتدار و قدرت این حباب های بی هویت را از سطح اقیانوس اراده و باور و ایمان خود بزداید و خون این شهیدان سند پیشرفت و توسعه منطقه خواهد بود.
هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران، این حادثه دلخراش را به محضر فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری و خانواده سرافراز شهدای پرافتخار، تسلیت می گوید.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن