theme wordpress
تازه ها

بلوطی در مجمع سالیانه هیات: سال ۹۱ در ارزیابی فدراسیون هیات برتر شدیم

مجممع سالیان هیات جودوی استان تهران با حضور اعضاء در فضایی دوستانه برگزار شد و در این جلسه مسئولین این هیات که در طول سال جاری تمام تلاششان را برای پیشرفت و توسعه همه جانبه این رشته در پایتخت اعمال کردند در مورد برنامه‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته صحبت کردند.

رییس هیات جودو استان تهران در این مجمع گفت: در ارزیابی اخیر فدراسیون جودو از هیات های استانی، هیات های جودو استان تهران، خراسان شمالی و رضوی جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.

داوود بلوطی از اهم فعالیت های سالجاری گفت و افزود: برگزاری آزمون دان یک تا پنجم، قهرمانی لیگ نونهالان در لیگ برتر کشور، اعزامی تیم کاتا قهرمانی کشور، برگزاری مسابقات استان تهران، انتخابی کشور با ۱۲۰۰شرکت کننده، مسابقات” نه وازا” مسابقات جودو خاک در خاک ، برگزاری مسابقات جام رمضان در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و برگزاری آزمون دان یک تا پنج بانوان، بخش هایی از این فعالیت بوده است.

وی ادامه داد:اعزام تیم تهران به مسابقات تبریز، برگزاری کلاس باز آموزی مربیان استان تهران، اعزام تیم بزرگسالان تهران به مشهد مقدس، برگزاری آزمون یک تا دو بانوان، برگزاری آزمون دان دفاع شخصی برای اولین بار، استاژ داوری، برگزاری مسابقات جوانان توابع تهران وبرگزاری کلاس های استعداد یابی و استعداد پروری نونهالان جودو کار تهران، از دیگر فعالیت های این هیات بوده است.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن