theme wordpress
تازه ها

عزای عمومی در خوزستان… عشق جاویدان من ایران من

ای وطن ای مادر تاریخ ساز

ای مرا بر خاک تو روی نیاز

ای کویر تو بهشت جان من

عشق جاویدان من ایران من

در پی حادثه تروریستی در اهواز و به شهادت رسیدن ۲۵ نفر از شهروندان خوزستانی، طی بیانیه‌ای مشترک روز دوشنبه عزای عمومی اعلام شد.

در این بیانیه آمده است: حادثه تروریستی امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در اهواز که با قصد به شهادت رساندن هم‌میهنان عزیزمان صورت گرفت، بار دیگر چهره پلید دشمنان کوردل نظام و ملت شریف ایران را نمایان کرد.

در ادامه تصریح شده است: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و عوامل مزدور آنها تصور می‌کنند با حرکات تروریستی و ضدمردمی، می‌توانند در بین مردم شریف خوزستان انشقاق ایجاد کنند. آنها باید بدانند با هوشیاری مردم و مسوولان در دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور حرکات کور آنها هیچ‌گاه به نتیجه نخواهد رسید و مردم خوزستان ثابت قدم‌تر از گذشته در کنار همدیگر برای اعتلا ایران عزیز تلاش خواهند کرد.

این بیانیه می‌افزاید: حمله تروریست‌ها به مراسم رژه نیروه‌های مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس در اهواز که منجر به شهادت و زخمی‌شدن تنی چند از هموطنان عزیزمان شد مایه تاثر و تالم گردید. به‌همین منظور روز دوشنبه دوم مهرماه در سراسر استان عزای عمومی اعلام می‌شود و از تمامی اقشار مردم شریف خوزستان دعوت می‌شود تا در مراسم تشییع پیکر شهدای این حادثه تروریستی در روز دوشنبه در اهواز حضور بهم رسانند.

 

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن