theme wordpress
تازه ها

محمدحسن گودرزی؛ نمونه و افتخارآفرین برای جودو پایتخت در عرصه ورزش و اخلاق

استعدادیابی نونهالان و نوجوانان در رشته های مختلف ورزشی، مهمترین عامل برای توسعه و تقویت ورزشهای قهرمانی و هدایت آینده سازان کشور به ورزشهایی متناسب با توانمندی افراد است.

استعدادیابی یکی از موضوعاتی است که در دنیای ورزش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از جمله عواملی بشمار می رود که به شناسایی موفقیت ها کمک کرده و راه رسیدن به اهداف را هموار می سازد.

بی تردید برای فردایی بهتر در هر رشته ورزشی، شناسایی استعدادها از نیازهای مهم بشمار می رود و محمدحسن گودرزی فرزند محمدرضا گودرزی یکی از استعدادهای ناب جودو پایتخت است که قطعا همانند او در این رشته و در ورزش تهران و کشور بسیارند. چهره هایی که هم در عرصه ورزش و هم در عرصه اخلاق زبانزد هستند و می توانند الگویی برای سایرین باشند.

جودوکار ۱۲ ساله ساکن شهرری که زیر نظر استاد حامد ملک محمدی در باشگاه امام علی (ع) فعالیت می کند، ضمن کسب عناوین قهرمانی در رقابتهای مختلف، با قرآن مجید و کلام خدا هم، مانوس است و در مسابقات قرانی به مقام های ارزشمندی دست یافته است. محمدحسن مدت دو سال زیرنظر اساتید مجرب دارالقرآن حرم حضرت عبدالعظیم حسنی همچون استاد معتز آقایی، استاد میرزایی و… موفق به حفظ کل قرآن کریم شد. 

برای محمدحسن گودرزی به عنوان حافظ کل قرآن کریم، ورزش قهرمانى همراه با اخلاق و معنویت بوده و با بهره گیری از نگاه ارزشی خانواده و مربیان ارزشمند خود، آینده روشنی را پیش رو دارد و می تواند برای جودو پایتخت در عرصه ورزش و اخلاق نمونه و افتخارآفرین باشد.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن