theme wordpress
تازه ها

وعده ما؛ ساعت۱۱ و ۳۰ دقیقه صبح روز جمعه ۱۸ خرداد در میدان فلسطین

حضور خانواده جودو پایتخت همپای مردم شریف تهران در راهپیمایی عظیم و باشکوه روزجهانی قدس…

هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران همگام با جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان و همراه با ملت همیشه در صحنه ایران، در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس، حضور پرشور و شکوهمندی را به نمایش می گذارد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران، در اطلاعیه این هیات به مناسبت روزجهانی قدس ضمن تاکید برحضورحداکثری خانواده جودو و ورزشکاران بسیجی به همراه خانواده ها در این راهپیمایی باشکوه، آمده است:

امام خمینى (ره) آخرین جمعه ماه مبارک ‏رمضان را که از ایام‌اللَّه قدر است، روز قدس نام‌گذارى کرده است تا نمادی برای بیداری اسلامی و نجات قدس و فلسطین گردد. امروز در پرتو تدبیر الهی حضرت امام خمینی (ره) تمام مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان در مقابل استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌الملل قیام کرده‌اند و انقلاب اسلامی ایران و روز قدس، وجدان‌های خفته و ستمدیده را در جهان اسلام و عرب بیدار کرده است. در سایه نام‌گذاری روز قدس و بیداری برآمده از آن، امروز رژیم صهیونیستی دچار یک بحران عظیم درونی و بی‌هویتی در بین ملت‌های جهان شده است.

قدس شریف در نگاه وحی و مسلمانان به دلیل وجود مسجدالاقصی از ارزش والایی برخوردار است. جایگاهی است پر برکت و محل زندگى و بعثت‏ انبیاء بزرگ الهى، نخستین قبله مسلمانان و به ویژه جایگاه معراج آسمانى رسول‌الله (ص) است. بیت‌المقدس براى یهودیان و مسیحیان نیز به لحاظ دینی اهمیت خاصى دارد با وجود پر اهمیت بودن این جایگاه اما امروز قدس شریف و نخستین قبله مسلمانان از دست صهیونیست‌ها خون می‌گرید و مى‏دانیم که امروز سرهاى قدسیان همه بر زانوى غم است. آنان چشم انتظار اقدام اساسى ‏مسلمانان براى رهایى بیت‌المقدس از دست صهیونیست‏ها هستند. خوشبختانه تدبیر و دور اندیشی امام خمینی (ره) و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری نتیجه داده و روز جهانی قدس، نماد بیداری جهان اسلام شده است. بیداری اسلامی، ملت‌های مسلمان را به سوی قیام عملی علیه رژیم صهیونیستی سوق داده و طلیعه شکست کیان صهیونیستی آشکار شده است.

لذا ضرورت دارد ساعت۱۱ و ۳۰ دقیقه صبح روز جمعه۱۸ خرداد، خانواده بزگ جودو بویژه ورزشکاران بسیجی با حضور در میدان فلسطین، ضمن همراه داشتن نمادهای ورزشی(بنر، لباس ورزشی، دست نوشته ها)، همپای مردم شریف تهران و ایران در این راهپیمایی عظیم و حماسی حضور یابند.

ستاد مرکزی انتفاضه و قدس به مناسبت راهپیمایی روز جهانی قدس، مسیرهای راهپیمایی را  در تهران به شرح زیر اعلام کرد:

مسیر شماره ۱: از مسجد امام حسین در میدان امام حسین به سمت دانشگاه تهران و میدان انقلاب.

مسیر شماره ۲: از مسجد جامع ابوذر در میدان ابوذر به سمت دانشگاه تهران و میدان انقلاب.

مسیر شماره ۳: از مسجد دارالسلام در میدان منیریه خیابان ولیعصر به سمت دانشگاه تهران و میدان انقلاب.

مسیر شماره ۴: از مسجد امام زمان عج در خیابان آزادی به سمت دانشگاه تهران.

مسیر شماره ۵: از مسجد حضرت ابوالفضل در میدان توحید به سمت میدان انقلاب.

مسیر شماره ۶: از مسجد حضرت مهدی در خیابان ستارخان به سمت میدان انقلاب و دانشگاه تهران.

مسیر شماره ۷: از مسجد الجواد در میدان هفت تیر به سمت میدان انقلاب و دانشگاه تهران.

مسیر شماره ۸: از مسجد امام جعفر صادق در میدان اول صادقیه به سمت میدان انقلاب و دانشگاه تهران.

مسیر شماره ۹: از مسجد حضرت امیر در خیابان کارگر شمالی به سمت میدان انقلاب و دانشگاه تهران.

مسیر شماره ۱۰: از مسجد جامع رسول اکرم در بلوار شاهد، به سمت میدان انقلاب و دانشگاه تهران.

 

 

 

 

 

 

 

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن