theme wordpress
تازه ها

جودو کاپ آزاد آلمان؛ نشان برنز حمیدرضا ملک زاده ملی پوش جوان تهرانی

در رقابتهای جودو کاپ آزاد برمن، تیم جوانان کشورمان با حمیدرضا ملک زاده ملی پوش تهرانی به نشان برنز دست یافت.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران، رقابتهای جودو کاپ آزاد برمن امروز با برگزاری رقابتهای رده سنی جوانان و با شرکت ۴۱۰ جودوکار از ۱۸کشور به پایان رسید و تیم کشورمان توسط حمیدرضا ملک زاده در وزن به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم به نشان برنز رسید.

در وزن به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم و در حضور ۱۸جودوکار، حمید رضا ملک زاده پس از استراحت در دور نخست، جودوکار فرانسوی را از پیش رو برداشت و با پیروزی برابر نماینده کشور میزبان به نیمه نهایی راه یافت و در ادامه و در مبارزه ای نزدیک مغلوب دیگر جودوکار آلمانی شد و از رسیدن به فینال بازماند. ملک زاده در جدول شانس مجدد نماینده کشور میزبان را ایپون کرد و صاحب گردن آویز برنز شد.

ابوالفضل محمودی دیگر ملی پوش تهرانی نماینده وزن منهای ۶۶کیلوگرم در کشورمان در جدول ۷۴ نفره این وزن، پس از پیروزی برابر نماینده کشور میزبان، حریف انگلستانی خود را از پیش رو برداشت و سپس نماینده دانمارک را مغلوب کرد و با قبول شکست برابر نماینده قزاقستان راهی جدول شانس مجدد شد و در ادامه نتیجه را به جودوکار لتونی واگذار کرد و به عنوان هفتم بسنده کرد.

گفتنی است احمد کاظمی سرمربی تیم ملی جوانان است و تیم ایران توسط علی قلی پور در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم به دومین مدال برنز خود دست یافت.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن