theme wordpress
تازه ها

جوانان شایسته جودو کشورمان با شکست تیم قزاقستان، شگفتی ساز شدند و گل کاشتند

رئیس فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، با اشاره به کسب مقام سومی تیم جودو مردان کشورمان در قاره کهن تاکید کرد: جوانان شایسته جودو کشورمان با شکست تیم قزاقستان، شگفتی ساز شدند و گل کاشتند.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران، محمد درخشان این پیروزی را هدیه ای از سوی فدراسیون جودو به مردم ایران در ماه عزیز مبارک رمضان، دانست و افزود: تیم صاحب نام قزاقستان دارنده مدال نقره و برنز المپیک ریو، ناباورانه ۴ بر یک مغلوب مبارزات خوب جودوکاران کشورمان شد و هیچ کس انتظار نداشت تیم ما با این نتیجه تیم قدرتمند قزاقستان را شکست دهد.
وی پس از این موفقیت در جمع ملی پوشان جودو ایران در هنگ کنگ گفت: مرگ بر آن پیروزی که ما را به خواب غفلت ببرد و درود بر شکستی که ما را بیدار کند.

درخشان ضمن ابراز خوشحالی این پیروزی و تبریک آن به مردم و جامعه جودو، ادامه داد: ما تیم جوانی داریم که اول راه است، باید با قدرت برنامه های خودمان را ادامه دهیم. انشاالله در میادین و آوردگاه های بزرگتر، دل مردم ایران را بیشتر شاد کنیم.
گفتنی است تیم کشورمان در آخرین مبارزه با ترکیب علیرضا خجسته، محمد محمدی بریمانلو، سعید ملایی، وحید نوری و حمیدرضا ملک زاده (۳ نماینده تهرانی) و با شکست تیم قزاقستان برسکوی سوم قاره کهن ایستاد.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن