theme wordpress
تازه ها

بازگشت جودوکاران جوان تهرانی با کسب ۲ مدال طلا از پیکارهای بین‌المللی ازبکستان

جودوکاران جوان تهرانی که موفق به کسب ۲نشان طلا از پیکارهای بین‌المللی ازبکستان شدند، به میهن اسلامی بازگشتند.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران، پیکارهای بین المللی ازبکستان با حضور ۱۳۲ جودوکار در بخش مردان از ۱۰ کشور در شهر چیرچیک برگزار شد که در پایان این پیکارها نمایندگان جوان کشورمان موفق به کسب ۲نشان طلا، یک برنز، ۲عنوان پنجم و یک عنوان هفتمی شدند که در بازگشت مورد استقبال محمد بلوطی دبیرکل فدراسیون و سرپرست هیات استان تهران، قرار گرفتند.
گفتنی است سهیل جمال آبادی از تهران در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم و در حضور ۱۳جودوکار، ابتدا جودوکاری از تاجیکستانی را مغلوب کرد، در مبارزه دوم با شکست نماینده کشور میزبان به نیمه نهایی راه یافت و در دیدار نیمه نهایی منوچهر شیرین اف ازبک را از پیش رو برداشت و فینالیست شد. جمال آبادی در فینال فیروز اوکلان اف از کشور میزبان را ایپون کرد و به نشان طلای وزن منهای ۵۵ کیلوگرم رسید.
در جدول ۱۲ نفره سنگین وزنها نیز حمید رضا ملک زاده از تهران که در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شده بود، در دور دوم تنها نماینده ایالات متحده امریکا را از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی راه یافت. در این مرحله بابور کاچکوراف ازبک را ایپون کرد و در دیدار فینال نیز آلیشر یوسف اف ازبک را با ایپون از پیش رو برداشت و بر سکوی قهرمانی این وزن ایستاد.

javanan ozbak1

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن