theme wordpress
تازه ها

در ادامه بازیهای آسیایی اینچئون، جودوکاران کشورمان برای کسب مدال برنز به مصاف ازبکستان رفتند و با قبول شکست برابر این حریف در گرفتن مدال برنز ناکام ماندند.

به گزارش روابط عمومی استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون جودو و کوراش، در ادامه رقابت‌های جودو در بخش تیمی بازیهای آسیایی اینچئون، ملی پوشان کشورمان در چهارمین دیدار برای کسب مدال برنز به مصاف  ازبکستان رفتند  اما نتوانستند پیروز از تاتامی بیرون بیایند و ۴ بر ۱ تسلیم شدند   .

در اولین مباره احسان بهرامیان در ۶۶- کیلوگرم مغلوب شد، ملایی به دلیل محرومیت یک باخت را به ایران تحمیل کرد. امیر قاسمی ن‍ژاد در ۸۱- کیلوگرم شکست را پذیرفت اما محمد جمالی در ۹۰- کیلوگرم ، توانست بر حریف خود غلبه کند، جواد مجوب در ۹۰+ آخرین نماینده ایران بود که روی تاتامی اینچئون رفت، که نتوانست در برابر رقیب خود به  پیروزی دست یابد و با این نتیجه ایران به مقام پنجم رسید..

ملی پوشان ایران در مسابقات تیمی ابتدا چین را مغلوب کردند، اما مقابل کره جنوبی شکست را پذیرفتند، نمایندگان کشورمان در سومین دیدار برابر ترکمنستان  باشایستگی به پیروزی دست یافتند تا برای کسب مدال برنز رقیب ازبکستان شوند.

انتهای پیام/

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن