theme wordpress
تازه ها

بازدید رییس و دبیر فدراسیون جودو از پایگاه قهرمانی و استعدادیابی شهرری

سردار درخشان رییس فدراسیون جودو و بلوطی دبیر فدراسیون و سرپرست جودو تهران، از سالن تمرین و پایگاه قهرمانی و استعدادیابی شهرری، بازدید کردند.
در جریان این بازدید که به همراه جانعلی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری، حسین قمی مسئول جودو شهرری، ملک محمدی مربی پایگاه قهرمانی شهرری و تعدادی از مربیان و دست اندرکاران ورزش شهرری انجام شد، رییس فدراسیون بر لزوم حمایت همه جانبه از ورزش جودو شهرری به عنوان یکی از پایگاه های قهرمان پروری تاکید کرد.
سردار درخشان با اشاره به چهره هایی چون مسئول جودو و مربی فنی شهرری که از اعضای سابق تیم های ملی در مسابقات المپیک، بازیهای آسیایی و جهانی بوده اند، خواستار حمایت مسئولین ورزش تهران و شهرری از رشته جودو و پیشکسوتان و قهرمانان این رشته المپیکی شد.
وی ضمن دیدار از نحوه تمرینات جودوکاران و گفت و گو با آنان، قول داد همانطور که امکاناتی را دراختیار جودو خراسان رضوی و شمالی قرار داده، تشک و لباس جودو را نیز برای پایگاه قهرمانی شهرری درنظر گیرد.
گفتنی است درحاشیه این بازدید، سرپرست جودو تهران با اشاره به قهرمانی های خوب استان تهران که امسال در رده های جوانان و بزرگسالان رقم خورد، این موفقیت ها را مرهون همراهی و همدلی خانواده جودو پایتخت و زحمات پیمان ترکاشوند نایب رئیس هیات طی سالیان گذشته، برای به نتیجه رسیدن این تلاش ها دانست.

paygah rey1

paygah rey2

paygah rey3

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن