theme wordpress
تازه هاخبر برتر

آئین قرعه کشی رقابت های جودو در هفدهمین دوره بازیهای آسیایی برگزار و طی آن جودوکاران ایران رقبای خود را شناختند.

به گزارش روابط عمومی هیات جودوی استان تهران و به نقل از سایت فدراسیون جودو و کوراش ، در این دوره از مسابقات ۲۲۴ جودوکار از ۳۴ کشور به مدت سه روز رقابت خواهند کرد که ۱۳۸ جودوکار در بخش مردان و ۸۶ جودوکار در بخش بانوان به مصاف هم خواهند رفت.

بر همین اساس روز شنبه ۲۹ شهریورماه در روز نخست این رقابتها احسان بهرامیان در اولین پیکار به مصاف حریفی از ترکمنستان خواهد رفت و سپس با حریفی از کره جنوبی پیکار می کند. در این وزن ۲۴ جودوکار حضور دارند.

یکشنبه در روز دوم این مسابقات تیم ملی کشورمان دو نماینده دارد. در وزن ۷۳- کیلوگرم سعید ملایی در میان ۲۲ جودوکار در اولین دیدار نماینده کویت را پیش رو دارد و سپس به مصاف حریف از ژاپن خواهد رفت.

همچنین امیر قاسمی نژاد در وزن ۸۱- کیلوگرم دور نخست  با نماینده تاجیکستان پیکار می کند و سپس با برنده مبارزه لبنان و تاجیکستان پیکار می کند. نماینده لبنان همان جودوکار برزیلی اصلی است که قاسمی نژاد را سه هفته قبل در مسابقات جهانی شکست داده بود. در این وزن ۱۸ جودوکار شرکت دارند.

دوشنبه در روز پایانی رقابتهای جودو در بخش انفرادی محمد جمالی در وزن ۹۰- کیلوگرم دور نخست باید با جودوکار از فلسطین پیکار کند و در صورت پیروزی به دیدار برنده مبارزه ژاپن و عربستان خواهد رفت. در این وزن هم ۱۹ جودوکار ثبت نام کرده اند.

ضمن اینکه در وزن ۱۰۰- کیلوگرم جواد محجوب درو نخست نماینده میانمار را پیش رو دارد و سپس باید با  برنده مبارزه امارات و پاکستان مبارزه کند. نماینده امارات هم مولداویایی اصل می باشد.

سه شنبه نیز مسابقات بخش تیمی برگزار می شود که قرعه کشی آن روزهای آینده برگزار می شود. ضمن اینکه قرار بود به دلیل برگزاری مراسم افتتاحیه مراسم وزنکشی رقابتهای روز نخست ، صبح شنبه برگزار شود که با مخالف مربیان و سرپرستان حاضر در جلسه قرعه کشی طبق برنامه جمعه عصر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن