theme wordpress
تازه ها

جودو قهرمانی کشور/ درخشش جودوکاران استان تهران با کسب ۴ مدال در روز اول

چهل و یکمین دوره رقابت های جودو قهرمانی بزرگسالان کشور با درخشش جودوکاران استان تهران و کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و یک برنز آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو و کوراش استان تهران، در این رقابت ها، ۲۱۰ جودو کار از ۲۹ استان کشور در قالب ۳۳ تیم در هفت وزن در سالن سرپوشیده ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز با یکدیگر رقابت می کنند.
در روز نخست این رقابت ها شرکت کنندگان در چهار وزن سبک با هم پیکار کردند و در دور دوم نیز که جمعه سی ام مهرماه آغاز می شود جودو کاران در وزن های سنگین با هم دیدار می کنند.
این رقابت ها زیر نظر کادرفنی تیم ملی برگزار می شود و در پایان نفرات اول تا سوم به اردوی تیم ملی دعوت می شوند.
در روز اول، نتایج چهار وزن نخست رقابت های جودو قهرمانی کشور مشخص شد که در وزن منهای ۶۰ کیلو گرم، محمد عباس نژاد از لرستان بر سکوی قهرمانی ایستاد، محمد حسین شیخ الاسلامی از مازندران دوم شد و ابوالفضل محمودی از استان مرکزی و بهزاد وحدانی از خراسان شمالی به صورت مشترک عنوان سوم را از آن خود کردند.
همچنین در وزن منهای ۶۶ کیلو گرم، محمد عبیری از توابع تهران نشان طلا گرفت، قاسم نوری زاده از لرستان مدال نقره کسب کرد و جعفرمولایی پور از اصفهان و جعفر فیروزآبادی از خراسان رضوی هم نشان برنز را از آن خود کردند.
مهدی فتحی پور از استان فارس در وزن منهای ۷۳ کیلو گرم عنوان نخست را به خود اختصاص داد، محمد مهدی بریمانلو ازخراسان شمالی نایب قهرمان شد، محمد رضا سعیدی از توابع تهران و آرش آقایی ازآذربایجان شرقی هم به طور مشترک بر سکوی سوم ایستادند.
در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم، سعید مولایی و محمد ملک محمدی هر ۲ از تهران به ترتیب اول و دوم شدند، ایمان نیک اقبال از اصفهان و جواد مرادی از خراسان شمالی هم مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.

sako-shiraz
judo-shiraz2
judo-shiraz3

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن