theme wordpress
تازه ها

قاسمی‌نژاد: کم نمی‌گذارم و هیچ وقت قول مدال نمی‌دهم

به گزارش روابط عمومی هیات جودوی استان تهران، امیر قاسمی‌نژاد که تنها نماینده جودوی کشورمان در رقابت‌های جهانی روسیه خواهد بود  و بامداد جمعه هفته جاری به این مسابقات اعزام می‌شود در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهارداشت: سایت فدراسیون جهانی جودو اعلام کرده که در وزن ۸۱- کیلوگرم جودوکاران زیادی حضور دارند که این موضوع نشان دهنده سطح بالای این رقابت‌هاست. در این شرایط نتیجه گرفتن خیلی سخت است اما واقعا در طول این مدت خیلی تمرین کرده‌ام و با امیدواری پا به تاتامی این مبارزات می‌گذارم.

وی ادامه داد: تمام تیم‌ها با ترکیب کامل در این رقابت‌ها حاضر می‌شوند زیرا شرایط‌شان با ما فرق دارد. از لحاظ مالی و فنی در فضایی بهتر هستند و در کل برخی مشکلات ما را ندارند. برخی کشورها به راحتی می‌توانند ۲ یا حتی ۳ تیم داشته باشند اما واقعا در ایران و در حال حاضر این کار امکان وجود ندارد.

ملی پوش وزن ۸۱- کیلوگرم جودو عنوان کرد: سطح مسابقات جهانی فوق العاده بالاست و حضور تیم‌هایی مانند گرجستان، فرانسه، آلمان و خود روسیه میزبان واقعا شرایط را سخت می‌کند.  در هر مسابقه ای که حاضر می‌شوم با تمام وجود برای موفقیت می‌جنگم و آرزوی کسب افتخار برای ایران اسلامی دارم اما هیچ‌گاه قول مدال نداده‌ام و نمی‌دهم. کم نمی‌گذارم و در ماه‌های گذشته واقعا به سختی تمرین کرده‌ام و بسیار آماده هستم.

قاسمی‌نژاد خاطرنشان کرد: البته باید اشاره کنم که طبق اعلام مربیان با صد در صد آمادگی در این مسابقات حاضر نمی‌شوم زیرا هدف و تمرکز اصلی‌مان باید روی مسابقات آسیایی باشد که تا کمتر از ۴۰ روز دیگر در اینچئون انجام می‌شود. من هم هدف اصلی‌ام  این مسابقات است و امیدوارم بتوانم در این رویداد مهم ورزشی سهم کوچکی در موفقیت کاروان اعزامی داشته باشم.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن