theme wordpress
تازه ها

رقابت‌های جایزه بزرگ یزد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات جودوی استان تهران و به نقل از خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های جایزه بزرگ که با حضور ۳۰۲ جودوکار با حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون و کادر فنی تیم ملی آغاز شد که در نهایت نفرات برتر معرفی شدند.

در وزن ۶۰ – کیلوگرم ناصر ناصری پور از خوزستان،  محمد رشنون‌زاد از خوزستان،  اول و دوم و حسین قلاوند از خوزستان،  عباس رستمی از تهران سوم مشترک شدند. وزن منفی ۶۶ -کیلوگرم، محمدرضا سعیدی مدنی از تهران، محمد محمدی بریمانلو از خراسان شمالی و حیدر زحمت کش از خراسان رضوی و امیرحسین  خادمیان از تهران نفرات اول تا سوم مشترک بودند.

در وزن ۷۳ -کیلوگرم،  سعید ملایی از تهران، مجید تاجری از البرز، محمد صفری از تهران  و آرش آقایی از آذربایجان شرقی اول تا سوم مشترک شدند. در وزن منفی ۸۱ – کیلوگرم امیر قاسمی‌نژاد از خراسان رضوی اول، علیرضا شیری نوکنده‌ای از قزوین  دوم، فیروز اسدی از البرز و امید مطیری از خوزستان سوم مشترک شدند. در ۹۰ – کیلوگرم،  طیب طالبی،از خوزستان،  وحید نوری از تهران،  رضا رضایی  و محمد جمالی از تهران اول تا سوم مشترک شدند و در وزن ۱۰۰ – کیلوگرم جواد محجوب خراسان رضوی و علی اصغر دوکوهکی از فارس اول و دوم شدندو وحید شکری از البرز و پیمان فلامرزی از اصفهان سوم مشترک شدند.

در ۱۰۰ + کیلوگرم،  جعفر پهلوانی از خراسان رضوی،  مصطفی آهن فروش از اصفهان،  مرتضی میرحسینی از قزوین و امین هومن از مرکزی نفرات اول تا سوم مشترک هستند. لازم به ذکر است، جایزه نقدی نفرات اول مبلغ ۲ میلیون تومان، نفرات دوم یک میلیون تومان و نفرات سوم مشترک هرکدام ۵۰۰ هزار تومان بود.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن