theme wordpress
تازه ها

گل محمدی: انتظار اداره کل افزایش ۳۰ درصدی سهمیه های المپیک برای ورزشکاران تهرانی است

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در اولین جلسه هماهنگی ستاد المپیک۲۰۲۰، افزایش ۳۰ درصدی سهمیه و حضور مقتدر در المپیاد مشترک تهران و البرز را در دستور کار رؤسا و کارشناسان هیئت ورزشی قرار داد.
در این جلسه که با حضور۲۴ رئیس و نواب رئیس هیئت های المپیکی و حاضر در المپیاد تهران و البرز برگزار شد، به کلیات برگزاری این رقابتها اشاره گردید و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
گل محمدی اهداف اصلی برگزاری مشترک تهران و البرز را چشم انداز حضور موفق و افزایش سهمیه المپیک ورزش تهران در المپیک ۲۰۲۰ عنوان کرد و افزود: از رؤسای هیئت های ورزشی انتظار دارم با دیدی متفاوت در این دوره از مسابقات حضور یابند و براساس استعدادیابی و استفاده از تجربیات هر ۲ استان، سطح کیفی رشته تحت مدیریت خودشان را افزایش دهند.
وی یکی از آسیب های جدی توسعه ورزش در تهران را عدم یک برنامه منسجم و مستمر دانست و افزود: باید برای ستاد المپیک۲۰۲۰ با برنامه ریزی پیش رفت و اگر هیئت ها تلاش ویژه ای نداشته باشند، در سطح ملی نیز توفیق نخواهیم داشت.
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران خاطرنشان کرد: برگزاری المپیاد مشترک تهران و البرز می تواند بسیاری از تجربیات را انتقال دهد، استعدادها را شناسائی کند و توان هر ۲ استان را در زمینه ورزش قهرمانی و سنین پایه بالا ببرد.

DSC_0008 - Copy
گل محمدی به روسای هیئت ها اطمینان داد اگر طرح کارشناسی شده هیئت ها برای المپیک۲۰۲۰ به تصویب برسد، قطعاً اداره کل به لحاظ تامین اعتبار و فراهم کردن زیرساخت ها از جمله محل تمرین و سالن اختصاصی دریغ نخواهد کرد.
در این جلسه میرزاآقابیک معاون توسعه امور ورزش اداره کل، رشته های ورزشی میزبان در این مسابقات را اعلام کرد و گفت: این رقابتها به گونه ای برنامه ریزی شده که نحوء برگزاری و خروجی آن قطعاً متفاوت از برنامه های گذشته اداره کل و یا المپیادها خواهد بود.
وی از رؤسای هیئت ها خواست تا در اجرای این المپیاد، اهتمام جدی داشته باشند و اداره کل را همراهی کنند.
در این جلسه که محمد بلوطی سرپرست هیات جودو و کوراش استان تهران نیز حضور داشت، رؤسا و نواب رئیس برخی از هیئت ها به بیان دیدگاه های خود درخصوص المپیاد مشترک تهران و البرز پرداختند.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن