theme wordpress
تازه ها

تجلیل از المپین های پایتخت و بدرقه باشکوه ورزشکاران تهرانی اعزامی به بازیهای ریو۲۰۱۶

اهدای پاداش های ویژه استاندار به مدال آوران تهرانی المپیک و پاراالمپیک ریو
در جریان مراسم بدرقه از ورزشکاران استان تهران اعزامی به بازیهای المپیک و پاراالمپیک ریو۲۰۱۶ از المپین های پایتخت تجلیل شد.
این مراسم با حضور مهندس هاشمی استاندار، چاووشی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار، محمد امامی امین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار، مهدوی شاهرودی مدیر کل حوزه استاندار و روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، شاملو، میرزاآقابیک و سرپرست، معاونان اداره کل، مدیران ستادی، رؤسای حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان شهرستان های تهران، محمد بلوطی سرپرست هیات جودو و کوراش استان تهران و رؤسای هیئت های ورزشی در سالن آمفی تئاتر استانداری تهران برگزار شد و طی آن از المپین های پایتخت تجلیل گردید.
دراین مراسم باشکوه، ضمن پخش دو کلیپ زیبا در مورد ورزشکاران اعزامی استان تهران به المپیک و پاراالمپیک۲۰۱۶ ریو، از المپین های حاضر و غایب که جمعاً ۱۱ ورزشکار المپیکی و ۱۵ ورزشکار پاراالمپیکی بودند، قدردانی شد.
استاندارتهران در مراسم بدرقه ورزشکاران استان تهران اعزامی به المپیک و پاراالمپیک ۲۰۱۶ از اهدای پاداش های ویژه به مدال آوران خبر داد.
مهندس هاشمی ابراز امیدواری کرد که المپین های استان تهران در ریو باعث سربلندی و افتخارآفرینی شوند و ادامه داد: همانطور که ریاست جمهوری تاکید کردند بازی کردن و رقابت کردن خوب هم ارزشمند است و اگر همراه با مدال آوری باشد، برای ما جذابتر و زیباتر خواهد بود، لذا استانداری تهران در نظر دارد به مدال آوران طلایی بازیهای المپیک و پاراالمپیک ریو، زمینی به قیمت حداقل۷۵ میلیون تومان، به مدال آوران نقره، زمینی به قیمت ۵۰ میلیون تومان و به مدال آوران برنز، زمینی به قیمت حداقل ۳۰ میلیون تومان، بلافاصله پس از برگشت از برزیل، اهدا نماید و برای مربیان مدال آوران تهران نیز تا سقف ۲۰ میلیون تومان پاداش در نظر گرفته است.
در این برنامه که یک حرکت نمادین به منظور تجلیل از المپین های استان تهران در آستانه اعزام به المپیک ریو صورت گرفت، چهره هایی چون حمید سوریان، احسان حدادی، احسان روزبهانی، سعید مولایی، الهه احمدی، مهدی مهدوی و حمزه زرینی به دلیل حضور در اردوهای داخلی و خارجی غایب بودند، اما از قهرمانانی چون حسن رحیمی، لیلا رجبی، علی پاکدامن و محمد جعفر مرادی، توسط مهندس هاشمی، چاووشی، محمد امامی امین، رضا گل محمدی و فاطمه سلیمی رئیس گروه هماهنگی بانوان اداره کل با اهدای لوح و هدیه تقدیر شد.
همچنین از ورزشکاران پاراالمپیکی، حامد صلحی پور، علی صادق زاده، علی محمد یاری، جاوید احسان شکیب، مهدی زمانی، مریم سلطانی، صادق بیگدلی، محمد هادی اطهر و مهیار سهی تجلیل شد و چهره هایی چون یونس حسنی پور، ابراهیم رنجبر، مجید کاکوش، محدثه کهنسال و داود علی پوریان از غایبان این مراسم بودند.
دراین مراسم المپین های حاضر، ضمن تقدیر از استانداری تهران و اداره کل ورزش و جوانان استان به خاطر برگزاری این برنامه، این حرکت را موجب ایجاد انگیزه بیشتر برای کسب موفقیت در ریو۲۰۱۶ دانستند و از ملت شریف ایران خواستند با دعای خود، قهرمانان ایران را در بازیهای المپیک و پاراالمپیک حمایت نمایند.

badraghe olympic

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن