theme wordpress
تازه ها

استقبال گل محمدی از پیشنهاد محمد بلوطی مبنی بر برگزاری مراسم تجلیل از ورزشکاران المپیکی استان تهران

جلسه مشترک هم اندیشی رؤسا، نواب رئیس و دبیران هیئت های ورزشی با رؤسای حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران به منظور تعامل و هماهنگی بیشتر در سالن همایش های آکادمی ملی المپیک برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو و کوراش استان تهران، در این جلسه میرزاآقابیک معاون توسعه امور ورزش اداره کل با اشاره به اینکه در سال۹۴ صعود چند پله ای استان تهران در ارزشیابی وزارت از رتبه۱۲ به استان ویژه، قابل تقدیر است، افزود: امیدواریم در تهران این روند ادامه پیدا کند و حضور گل محمدی که از بدنه ورزش اداره کل است می تواند آینده خوبی را ترسیم نماید.
در ادامه این جلسه منتخبی از روسای هیئت ها و ادارات با بیان دیدگاه ها و نظرات خود، خواستار تعامل هر چه بیشتر بین ادارات و هیئت های ورزشی شدند و به بیان نقطه نظرات پرداختند.
در این جلسه صمیمانه هیئت های کشتی، جودو، والیبال و دوومیدانی که ورزشکاران شان سهیمه المپیک دارند با اعلام حمایت از ورزشکاران خود، از مشکلات پشتیبانی و حمایتی المپین ها گفتند و از مدیر کل ورزش و جوانان خواستار نگاه ویژه برای رشته های المپیکی شدند.
سرپرست هیات جودو و کوراش استان تهران در این نشست پیشنهاد کرد که اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تا قبل از اعزام ورزشکاران المپیکی به بازیهای ۲۰۱۶ ریو، به منظور تشویق، روحیه دادن و ایجاد انگیزه، طی مراسمی از آنها تجلیل کند.
محمد بلوطی گفت: این اتفاق خوب در بعضی از استان ها انجام شده و جا دارد که استان تهران به عنوان الگو و نماد ورزش کسور، نسبت به این مهم اقدام نماید.
گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران نیز از این پیشنهاد بلوطی استقبال نمود وگفت: سعی مان بر این است تا این مراسم را با حضور مسئولان استان تهران در راستای تجلیل از المپین های پایتخت برگزار کنیم.

hem judo

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن