theme wordpress
تازه ها

هاشمی در مجمع کمیته ملی المپیک: تمرکز خانواده ورزش روی موفقیت در المپیک است

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: تمرکز این کمیته و وزارت ورزش و جوانان درحال حاضر تنها موفقیت کاروان ایران در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو است.
به گزارش روابط عمومی هیئت جودو و کوراش استان تهران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، «کیومرث هاشمی» صبح امروز (دوشنبه) در چهل و سومین مجمع عمومی عادی کمیته ملی المپیک در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک افزود: تمام تلاش مجموعه ورزش کشور در زمان باقیمانده تا المپیک این است تا با همدلی و اتحاد بین نهادهای مختلف زمینه برای افتخارآفرینی کاروان ایران در ریو بیش از بیش فراهم شود.
وی اظهار داشت: تاکنون ۴۷ سهمیه کسب کردیم که از این تعداد ۹سهمیه مربوط به بانوان است.
هاشمی اظهار داشت: همه باید در آرام کردن فضای موجود کمک کنند تا ورزشکاران با آرامش خاطر برای کشور افتخار آفرینی کنند و اعتقاد داریم که این امر در اعزام کیفی کاروان نقش مهمی دارد.
رئیس کمیته ملی المپیک بیان داشت: ستاد بازی های المپیک هم تاکنون با هدف اعزام کیفی کاروان به المپیک ۹ جلسه برگزار کرده است و ضمن آنکه تا به امروز ورزشکار دوپینگی نداشته ایم.
کیومرث هاشمی همچنین گفت: آیین نامه کمیسیون ورزشکاران در کمیته ملی المپیک بارها بررسی شده و در نهایت برای تصویب به کمیته بین المللی المپیک ارسال شده است که منتظر نظر این کمیته هستیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش درباره برگشت داده شدن ۳۰ میلیون سهام بانک تات به کمیته، گفت: خوشبختانه دادگاه رای را به نفع کمیته صادر کرد و این سهام به کمیته برگردانده خواهد شد که ما از آن به نفع ورزش استفاده خواهیم کرد.
شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک نیز به عنوان سومین سخنران چهل و سومین مجمع عمومی عادی کمیته ملی المپیک درباره فعالیت های این کمیته برای اعزام کاروان ایران به بازی های المپیک ریو گفت: کمیته و مرکز نظارت بر تیم های ملی در این مدت با همکاری فدراسیون‌های المپیکی برنامه ریزی های لازم را برای کا روان داشته اند.
شهنازی افزود: در کنار این اقدامات کمیته ملی المپیک، بخش های مختلف برای ارتقا و بهبود کیفیت کار این کمیته همکاری های خوبی داشتند.
سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی ساحلی در ویتنام در این نشست درباره آخرین اقدامات صورت گرفته نسبت به این رقابت ها توضیحاتی ارائه کرد و گفت: همچنین بازی های المپیک زمستانی را هم پیش رو داریم که در آینده درباره جزئیات آن اطلاع رسانی خواهیم کرد.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن