theme wordpress
تازه ها

سعید ملایی: اردوی آنتالیا یکی از بهترین کمپ های تمرینی جهان است

تمرینات ملی پوشان المپیکی جودو ایران در کمپ تمرینی آنتالیای ترکیه که از روز جمعه گذشته آغاز شده فردا در حالی به پایان می رسد که دو ملی پوش حاضر ما در این کمپ رضایت کاملی از اردوی آنتالیا دارند.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو و کورش استان تهران، سعید ملایی المپیکی تهرانی جودوی ایران در باره کمپ آنتالیا گفت: من اردوهای مشترک زیادی را تجربه کرده ام و در کمپ های متفاوتی تمرین نمودم، اما باید اذعان کنم که کمپ آنتالیا بدون شک یکی از زیباترین و مجهز ترین کمپ های تخصصی برای تمرینات آماده سازی است، بخصوص اینکه بهترین های جودوکاران جهان هم در این کمپ بصورت مشترک با یکدیگر تمرین می کنند و ما سعی می کنیم نهایت استفاده را از این فضا و این اردو ببریم.
قهرمان المپیکی وزن ۸۱ کیلوی تیم ملی جودو اضافه کرد: امروز و فردا هم تمرینات خودمان را طبق برنامه دنبال می کنیم و بعد هم انشالله برای ادامه برنامه های تمرینی به تهران باز خواهیم گشت.
جودوکار پایتخت با قدردانی از مسئولان فدراسیون جودو برای انتخاب اردوهای مناسب گفت: واقعا جای تقدیر دارد چرا که ما در جایی تمرین می کنیم و اردو زده ایم که المپیکی های ۳۵ کشور جهان هم در آن حضور دارند. من بازهم وظیفه خود می دانم به عنوان یک ورزشکار از مسولان فدراسیون جودو نهایت قدردانی را داشته باشم بخاطر این اردوهای مناسب و تلاش می کنیم با نتایج خوب انشالله جواب این برنامه ریزی ها را بدهیم.
اردوی ملی پوشان جودوی ایران از روز جمعه گذشته در کمپ تمرینی آنتالیای ترکیه آغاز شده و فردا به پایان می رسد. نصرت خان ولی اف به همراه حامد ملک محمدی از تهران هدایت ملی پوشان المپیکی ایران را برعهده دارند.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن