theme wordpress
تازه ها

جودو با ملک محمدی مربی توانمند پایتخت، دراندیشه موفقیت در المپیک ریو

با تایید کمیته فنی فدراسیون جودو و موافقت وزارت ورزش و جوانان نصرت خان به عنوان سرمربی جدید تیم ملی بزرگسالان جودو ایران انتخاب شد و این مربی ۶۴ ساله ازبکستانی نیز حامد ملک محمدی قهرمان تهرانی جودوی آسیا را به عنوان مربی و دستیار در کنار خود خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو و کوراش استان تهران، ملک محمدی که در کارنامه ورزش خود عناوینی مثل برنز بازیهای آسیایی بوسان رادارد، همواره براین باور بوده که جودو برای رسیدن به موفقیت نیاز به انسجام و اتحاد دارد .
دارنده مدال نقره رقابتهای قهرمانی آسیا در “جی جو کره” و مربی شایسته امروز تیم ملی تاکید دارد: به همان اندازه که در سالهای قهرمانی ام انگیزه داشتم، امروز نیز در کسوت مربی به همان اندازه احساس شوق و انگیزه برای رسیدن به موفقیت در میدان های بین لمللی و المپیک را دارم .
حامد ملک محمدی عضو سابق تیم ملی در اوزان ٧٣- و ٨١- کیلوگرم، معتقد است که کسب مدال المپیک ۲۰۱۶ ریو دور از دسترس نیست و با همدلی خانواده جودو و دوری از حاشیه ها می توان به موفقیت جودوکاران در میدان بزرگی چون المپیک امیدوار بود.
عضو تهرانی و پیشین تیم ملی که وظیفه آماده سازی سعید ملایی جودوکار ارزشمند پایتخت را برعهده دارد، سال ۱۳۷۵ به عضویت تیم ملی جودو نوجوانان در آمد و تا سال ۱۳۹۰ عضوتیم ملی بود. کسب مدال های طلا، نقره و برنز قهرمانی آسیا، برنز بازیهای آسیایی، دو برنز جام جهانی در کارنامه این جودوکار اوزان ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم تیم ملی ثبت شده است. وی سابقه حضور در دو المپیک به همراه تیم ملی جودو را دارد که در مسابقات ۲۰۰۴ آتن در یک قدمی کسب مدال، مبارزه خود را باخت و به عنوان هفتمی دست یافت.

malekmohamade

وی که بعد از کناره گیری از تیم ملی جودو در رقابتهای لیگ مبارزه می کرد، دو دوره هدایت تیم منتخب استان تهران در رقابتهای کشورهای را برعهده داشته و به گفته خود از چند سال قبل با سعید ملایی تمرین کرده و به خصوصیات وی کاملا آشناست.
به گفته ملک محمدی، ملایی جودوکار خوبی است که توان رسیدن به موفقیت های بیشتر را دارد و با برنامه ریزی دقیق تری این مهم رقم خواهد خورد. ملایی در مسابقات مختلف توانایی پیروزی بر هر حریفی را ثابت کرده است. متاسفانه جودوکاری که بتواند این جودوکار را در تمرینات با چالش مواجه کند، نداریم، به همین دلیل خودم این شرایط را دنبال کرده و در تمام مراحل تمرین کنار وی خواهم بود و با هم تمرین کرده و برنامه ها را پیش می بریم.
هیات جودو و کوراش استان تهران با آگاهی از توانایی های قابل قبول و دانش خوب ملک محمدی مربی موفق تهرانی، امیدوار است که در المپیک ۲۰۱۶ ریو شاهد درخشش جودوکاران ایران، خصوصا سعید ملایی ملی پوش پرقدرت پایتخت باشیم و برای کادر فنی و قهرمانان آرزوی موفقیت دارد.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن