theme wordpress
خبر برتر

دکتر سجادی: هیات ها سهام داران ورزش کشور هستند

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان هیات های ورزشی را سهام داران و بازوان اجرایی ورزش کشور خواند و گفت: عملکرد بهتر آن ها در سایه همدلی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و فدراسیون ها حاصل می شود.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر سید نصرالله سجادی روز یکشنبه در گردهمایی مشترک روسای فدراسیون های ورزشی و مدیران کل ورزش و جوانان استان های سراسر کشور، تعامل بیشتر حوزه های مختلف ورزش از جمله ادارات کل و فدراسیون ها را باعث رونق و توسعه این حوزه عنوان کرد.
وی با اشاره به تفاهم نامه های امضا شده این معاونت با فدراسیون ها، افزود: این تفاهم نامه ها در ۱۲ محور اصلی تعریف شده اند که بخش هایی از آن ها با ادارات کل استانی ارتباط مستقیم دارد. هم اکنون منتظر ابلاغ بودجه نهایی هستیم.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان همچنین در خصوص همکاری مشترک فدراسیون ها و ادارات کل ورزش و جوانان استان ها، گفت: برگزاری اردوها و مسابقات و مسائل مربوط به هیات ها از این دست همکاری ها است. هیات ها بازوان اجرایی و سهام داران اصلی ورزش کشور هستند که عملکرد بهتر آن ها در سایه همدلی ادارات کل و فدراسیون ها حاصل خواهد شد.
دکتر سجادی افزود: نزدیک به ۱۴ هزار هیات ورزشی در سراسر کشور وجود دارد که با اعتبار کم عملکرد خوبی داشته اند. باید با هم افزایی، برگزاری به موقع انتخابات و مجامع عمومی آن ها، مشکلاتشان را مرتفع کنیم.
معاون وزیر ورزش و جوانان در توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، اعلام به موقع برگزاری انتخابات هیات ها به وزارت ورزش و جوانان برای حضور نماینده این سازمان، برگزاری انتخابات آن ها حداکثر ۳ ماه پس از انتخاب سرپرست، رأی گیری کتبی، عدم رأی نائب رئیس بانوان پس از اتمام دوره ۴ ساله، ارسال دعوت نامه به اعضاء ۱۰ روز قبل از برگزاری مجمع و حضور روسای هیات ها تنها در یک هیات را از مهم ترین موارد قابل تذکر برای برگزاری انتخابات این حوزه برشمرد.

دکتر خادم: مدیریت هیات های ورزشی همسویی ادارات کل استانی و فدراسیون ها را می طلبد
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان همسویی فدراسیون ها و ادارات کل استانی در خصوص نحوه مدیریت هیات های ورزشی را مورد تاکید قرار داد و گفت: هر چه این هماهنگی بیشتر باشد، هیات های ما همراه تر خواهند بود.
دکتر امیررضا خادم در گردهمایی مشترک روسای فدراسیون های ورزشی و مدیران کل ورزش و جوانان استان ها، ابراز امیدواری کرد تا دستاوردهای این جلسه برکات خوبی برای ورزش کشور به همراه داشته باشد.
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان همسویی فدراسیون ها و ادارات کل استانی در خصوص نحوه مدیریت هیات های ورزشی را مورد تاکید قرار داد و گفت: هیات ها محل تلاقی ادارات کل و فدراسیون ها هستند و هر چه هماهنگی بین آن ها بیشتر باشد، هیات های ما همراه تر خواهند بود.
وی ادامه داد: تاکنون ۴۰ درصد فدراسیون های ما دارای شناسه ملی شده اند که امیدوارم برای ثبت کلیه هیات ها و فدراسیون ها همکاری صورت گیرد تا این حوزه ها با شناسه ملی پاسخگوی عملکرد مالی خود باشند.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن