theme wordpress
تازه ها

حمایت مشاور وزیر و مدیرکل از رشته المپیکی جودو و جودوی بانوان پایتخت

مشاور وزیر و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در جریان نشست امروز(یکشنبه) با مسئولان هیات جودو و کوراش، حمایت اداره کل را از این رشته المپیکی و جودوی بانوان پایتخت اعلام کرد.

در این نشست که با حضور میرزا آقابیک معاون توسعه امور ورزش و سلیمی رئیس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل،  صدیقه کعبی زاده سرپرست نایب رییسی بانوان فدراسیون جودو و کوراش و محمد بلوطی سرپرست جدید هیات جودو و کوراش استان تهران برگزار شد، گرشاسبی با اعلام حمایت از جودوی بانوان افزود: در مجموعه ورزشی که قرار است در نظام آباد تهران تا دو ماه آینده افتتاح  و به بهره برداری برسد، یکی از طبقات به جودو پایتحت و یا یکی از سالن های تمرینی به جودو و کوراش بانوان اختصاص می یابد و یا حداقل برای ۴ روز در هفته بصورت رایگان در اختیار هیات حودو و کوراش استان تهران قرار می گیرد.

وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد سالن شهید موگویی را به هیات جودو بازگردانیم، یا سالن دیگری را به این هیات اختصاص خواهیم داد.

میرزا آقابیک معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نیز در این جلسه اعلام کرد: سالن هایی که در استان تهران برای تمرین جودو اختصاص دارد یا سالن هایی که امکان تمرین جودو در آن هست، شناسایی شوند تا اداره کل ورزش و جوانان استان تهران سانس هایی را بصورت رایگان در اختیار هیات جودو و کوراش استان تهران بگذارد.

سلیمی رئیس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل هم گفت: سعی خواهیم کرد تمام حمایت های لازم از جودو و کوراش بانوان استان تهران را تا آنجا که در توان است، برآورده کنیم.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن