theme wordpress
تازه ها

حضور دکتر خدابخش و داوود بلوطی در بیست و یکمین دوره لیگ برتر جودو

بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ جودو که دوازدهمین دوره لیگ برتر و دسته یک این ورزش به حساب می آید، روز پنجشنیه سوم دی ماه ۹۴ آغازشد.

به گزارش روابط عمومی هیئت جودو استان تهران، خدابخش در اولین حضور خود در سالن شهید افراسیابی ضمن ابراز خشنودی خود از حضور در بین جمعیت جودوکاران جوان و علاقمند گفت: این جا و در کنار این عزیزان بودن، باعث افتخار است. به یاری خدا با حضور در این فدراسیون و در کنار این نیروی خروشان جوان سعی داریم که با برنامه ریزی در جهت ایجاد فضای همدلی بیشتر، رفع نواقص و موانع پیش روی و اجرای مسابقات قدم برداریم و باور بنده و نظر متخصصان این حوزه هم بر این است که  برگزاری منظم و برنامه دار مسابقات لیگ و رصد آنها یکی از بهترین راه های تقویت ورزش جودو است.

وی در ادامه با اشاره به سختی راه گفت: این طبیعی است که مشکلات پیش رو کم نیست، اما در عین حال همت خانواده بزرگ جودو بیشتر از آنهست. ما در مجموعه فدراسیون قصد داریم که از توان هیئت ها و متخصصان استانها نهایت استفاده را ببریم و در عین حال حرکت وحدت بخشی را در مرکز دنبال نماییم تا بتوانیم بر افتخارات جودوی کشور بیفزاییم.

گفتنی است این مسابقات با حضور دکتر رشید خدابخش، سرپرست فدراسیون، زارعیان سرمربی تیم ملی بزرگسالان، داوود بلوطی رییس هیئت جودو استان تهران و دیگر دست اندرکاران و قهرمانان ورزش جودو و با شرکت ۸ تیم در دسته لیگ برتر و یازده تیم در دسته یک کشور در دو گروه A وB آغاز شده است.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن