theme wordpress
تازه ها

نائب رئیس بانوان جودوی استان تهران هدف امسال هیات جودو در این بخش را توسعه این رشته در میان بانوان پایتخت و بالا بردن سطح فنی کار مربیان و بازیکنان خواند.

سمیه لاریجانی در گفت وگو با روابط عمومی هیات جودوی استان تهران ضمن تبریک سال نو به اهالی این رشته در مورد برنامه‌های امسال هیات در این بخش اظهار داشت: زمانی مسئولیت جودوی بانوان تهران را بر عهده گرفتم که برنامه ریزی ها صورت گرفته بود به همین دلیل در سال جاری در راستای برنامه‌های تدوین شده به پیشمی رویم و امیدوارم بتوانیم به بهترین وجه آنها را اجرایی کنیم. هدف اصلی ما توسعه این رشته بیش از گذشته در میان بانوان ورزشکار پایتخت است و امیدوارم در این راه موفق عمل کنیم.

وی ادامه داد: برنامه بعدی بالا بردن سطح فنی کار مربیان و بازیکنان استان تهران است. اگر در این راه خوب عمل کنیم قطعا نتایج خوبی را در رقابت‌های کشوری خواهیم گرفت. کاملا مشخص است که پتانسیل استان تهران با توجه گستردگی‌اش بسیار بالا است و باید از این پتانسیل به بهترین نحو استفاده کنیم.

لاریجانی در مورد تعامل هیات با فدراسیون جودو در بخش بانوان گفت: در جلساتی که با نائب رئیس بانوان فدراسیون داشتیم کاملا مشخص بود که میری تمام تلاشش را می‌کند که جودوی بانوان پیشرفت روزافزون داشته باشد و در این راه به دنبال ایجاد همدلی و همراهی هیات ها نیز هست. خوشبتانه تعامل خوبی با وی داریم و این موضوع نوید توفیقاتی قابل توجه را برای جودوی بانوان می دهد.

نائب رئیس بانوان هیات جودوی تهران در پایان ضمن اشاره به برگزاری آزمون دان دو بانوان در استان عنوان کرد: برای اولین مرتبه در تهران این اتفاق افتاد و خوشحالم که این برنامه بدور از هرگونه مشکلی انجام شد. در آینده نیز چنین اقداماتی خواهیم داشت و امیدوارم فدراسیون و مسئولین هیات مثل این بار ما را در اجرایی کردن این برنامه ها یاری کنند. در پایان بار دیگر برای خانوانده جودو و اهالی ورزش آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم با فراهم آمدن فضایی دوستانه و با حکم فرما شدن همدلی بتوانیم جودوی استان تهران را در بخش بانوان بهتر از گذشته ببینیم.

انتهای پیام/

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن