theme wordpress
تازه ها

مدال برنز عضو تهرانی تیم ملی جودو در رقابتهای جایزه بزرگ مغولستان

عضو تهرانی تیم ملی جودو کشورمان، مدال برنز رقابتهای جایزه بزرگ مغولستان را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو و کوراش استان تهران، در ادامه این مسابقات که با حضور ۲۰۱ جودوکار از ۳۵ کشور در اولان باتور جریان دارد، نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان با برتری مقابل نماینده آلمان در دیدار رده بندی به نشان برنز دست یافت.

سعید ملایی پس از یک دور استراحت، “ماجدوف” از صربستان را شکست داد و راهی دور سوم شد. ملایی در این مرحله در پیکار با “والویس فورتیر” از کانادا با اخطار نتیجه را واگذار کرد و به گروه بازنده ها رفت. این کانادایی که نفر دوم رنکینگ جهانی است و مدال برنز المپیک لندن و نقره مسابقات جهانی ۲۰۱۴ را در کارنامه دارد.

ملایی در گروه بازندها ابتدا “یوگی مارویاما” از ژاپن را با امتیاز “وازاری” شکست داد و به دیدار رده بندی راه یافت. نماینده کشورمان برای کسب مدال برنز به مصاف با “راسل دومنیک” از آلمان رفت و در در حالی که یک “وازاری” به حریف داده بود ، با گرفتن یک وازاری کار را به تساوی کشاند و در نهایت در دقیقه دوم مبارزه حریف خود را ضربه فنی کرد.

این چهارمین مدال برنز ملایی از ابتدای سال جاری در مسابقات مهم بود. سعید ملایی بعد از بازیهای آسیایی اینچئون تغییر وزن داد و به وزن ۸۱- کیلوگرم آمد. وی در این وزن روند رو رشدی داشت و در رقابتهای جایزه بزرگ ترکیه ، قهرمانی آسیا و مسابقات کاپ اروپا در بلاروس موفق به کسب مدال برنز شده بود تا یک گام دیگر به کسب سهمیه المپیک نزدیک شود.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن