theme wordpress
تازه ها

تقدیر گرشاسبی از تلاش یکساله هیئت جودو استان تهران و کسب رتبه عالی در بخش سایت

مراسم تجلیل از هیئت های ورزشی استان تهران و تدوین برنامه های سال ۹۴ اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور گرشاسبی مشاور وزیر و مدیرکل، دیروز(دوشنبه) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت جودو استان تهران،در جریان این مراسم که شاملو معاون توسعه منابع و پشتیبانی، آقابیک معاون توسعه امور ورزش، سلیمی معاون امور فرهنگی و جوانان و روسا، دبیران و نواب رئیس هیئت های ورزشی استان تهران حضور داشتند، از تلاش یکساله هیئت جودو تقدیر شد و سایت این هیئت براساس ارزیابی روابط عمومی اداره کل در زمینه های بروزرسانی، کیفیت و طراحی سایت، عنوان رتبه عالی را کسب کرد.

حمیدرضا گرشاسبی در این مراسم گفت: ماده ۸۸ بلای جان ورزش شده و خودمان آن را درست کردیم و در جلسات هم اعلام کردیم که این قانون باید اصلاح شود.

وی ادامه داد: سالن را به هیات ها می دهند و تمامی هزینه ها بر عهده مسئولین است، ولی اجاره درآمد از سالن وجود ندارد. در جلسات که با بازرسی داشتیم درخواست کردیم شرایطی را بگذاریم که هیاتها در دریافت سالن ها موفق تر باشند.

  گرشاسبی گفت: هیاتها کمک کنند تا مشکلات برطرف شوند. خیلی از افرادی که سالیان سال فضاهای ورزشی را در اختیار داشته اند از بوجود آمدن این شرایط ناراحت هستند.

وی با طرح این سئوال که چرا ۴۸ هیئت ورزشی استان تهران به اندازه یک هیات در بوشهر بودجه نگرفته اند، افزود: این ظلمی است که به ورزش تهران شده و متاسفانه این پولها به ادارات ورزشی در استان تزریق می شود، اما بنا داریم که نگذاریم حقی از ورزش استان تهران ضایع شود.

مشاور وزیر و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران همچنین از بازرسی هیئت های ورزشی استان گفت و افزود: بازرسی ها  هر ۶ ماه ۲ بار انجام می شود و  به هیئت ها امتیاز داده خواهد شد. این امتیاز در جهت ارزیابی عملکرد هیئت ها لحاظ خواهدشد. البته بر وجود رکود و عدم بودجه و زحمات زیادی که می کشید، واقفیم، شما را درک می کنیم و درکنارتان هستیم.

آقابیک معاون توسعه امور ورزش اداره کل نیز با اشاره به این مهم که بار اصلی ورزش پایتخت در نیمی از کشور بر دوش هیئت های ورزشی استان تهران است، گفت: با همه کاستی هایی که وجود داشت توانستیم بازهم جایگاه نسبی را بدست بیاوریم.

DSC_0004

به گفته وی رتبه بندی هیاتها مشخص است و رتبه اول تا رتبه آخر در دفتر توسعه ورزش قهرمانی موجود است و بنا داریم برنامه ها را چک کرده و کم و کاستی ها را اعلام نمائیم.

معاون توسعه امور ورزش ادامه داد: بحث دیگری که باید دنبال شود، برنامه ریزی فشرده برای کسب سهمیه المپیک است تا بتوانیم بیشترین سهمیه داشته باشیم و مشارکت حداکثری با دستگاه ورزش و کمیته ملی المپیک رقم بخورد. امیدوارم با تلاش شما در سال ۹۴  این مهم انجام می شود.

آقابیک گفت: هیات هایی که در رتبه بندی فدراسیون نتوانستند جایگاه خوبی را بدست بیاورند باید در سال ۹۴ با تلاش مضاعف این اتفاق را رقم بزنند و من بسیار امیدوار هستم که سال جاری، سال شکوفایی ورزش تهران بعد از چند دهه دوباره باشد و در ارزیابی کشوری، بگویند تهران کنار و وضعیت باقی استانها را بررسی کنند و آن روز، روز خوشحالی همه ما خواهد بود و باید این اتفاق در وزارت ورزش بیافتد.

وی در پایان از تلاش همه هیئت های ورزشی استان تهران در سال ۹۳ تقدیر کرد و ابراز امیدواری نمود در سال ۹۴ و در سایه مدیریت جدید ورزش، بتوانیم بهترین سال را برای ورزش کشور رقم بزنیم .

گفتنی است در این مراسم، گرشاسبی ضمن تاکید بر ضرورت توسعه و تقویت سایت های هیات های ورزشی استان تهران، آماری از وضعیت کیفی سایت ۴۹ هیات ورزشی پایتخت ارائه کرد و از ۶ هیات ورزشی بدنسازی و پرورش اندام، پزشکی ورزشی، جودو، شنا، کاراته و والیبال که براساس ارزیابی روابط عمومی اداره کل در زمینه های بروزرسانی، کیفیت و طراحی سایت عنوان رتبه عالی را کسب کردند، قدردانی نمود.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن