theme wordpress
تازه ها

جودوکار تهرانی مدال برنز گرند پریکس ترکیه را کسب کرد

سعید مولایی جودوکار تهرانی تنها مدال آور مسابقات انتخابی المپیک ریو ۲۰۱۶ در در وزن ۸۱ – گرند پریکس ترکیه مدال برنز را کسب نمود.

عضو تیم ملی جودو گفت: توانایی های خود را در مسابقات جایزه بزرگ ترکیه به نمایش گذاشتم و از این پس بیشتر تمرین می کنم تا در میدانهای مهمتر به مدالهای خوشرنگ دست پیدا کنم.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو و کوراش استان تهران، سعید مولایی بعد از کسب مدال برنز در مسابقات جایزه بزرگ سامسون در ترکیه افزود: رقابتهای ترکیه سطح بالایی داشت و اکثر قهرمانان جهان و المپیک حضور داشتند و خوشحالم که توانستم در وزن جدید قابلیت های خود با به تصویر بکشم.

وی ادامه داد: در طول چند هفته گذشته تمرینات بسیار خوبی را زیر نظر کادر فنی انجام داده و با آمادگی بالایی به ترکیه آمدیم. خدا را شکر روز مسابقه از این آمادگی بدنی به بهترین شکل بهره برده و موفق به شکست رقبای که همه رنکنیک زیر ۲۰ بودند ، شدم.

مولایی افزود: در این مسابقات چهار حریف خود از ترکمنستان ، اکراین ، ازبکستان و برزیل  را با ضربه فنی شکست دادم و در برابر نماینده برزیل از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی شدم و در مرحله نیمه نهایی برابر حریف اماراتی نتوانستم  کارایی لازم را داشته باشم.

عضو تهرانی تیم ملی جودو در مورد بازی رده بندی هم گفت: برای کسب مدال به ترکیه آمده بودم و نمی خواستم دست خالی به تهران برگردم. از دکتر جابری که در مدت زمان اندک تهمیدات لازم را برای حضورم در میدان مبارزه اتخاذ کرد تشکر می کنم. حریف بلژیکی هفته قبل در گرجستان به مدال طلا دست پیدا کرده بود ولی من انگیزه بالایی برای پیروزی داشتم و به خواسته خود رسیدم.

وی در مورد مبارزه در وزن جدید هم گفت: چون برای حضور وزن ۸۱- کیلوگرم وزن اندکی کم می کنم خیلی راحت تر مبارزه می کنم و این مسابقات نشان داد می توانم در این وزن موفق باشم و به امید خدا پس از بازگشت به تهران برای رسیدن به موفقیت های بیشتر حجم تمرینات را زیر نظر کادر فنی بالا خواهم بردم. 

مولایی افزود: برنامه بعدی مسابقات قهرمانی آسیاست که ماه آینده در کویت برگزار خواهد شد تلاش خواهم کرد تا طلای این مسابقات را کسب کرده و پس از آن برای کسب سهمیه المپیک مبارزه می کنم. می خواهم اولین کسی باشم که در جودو ایران مدال المپیک کسب کرده است.

دارنده مدال برنز مسابقات ترکیه در پایان گفت: همین که شرمنده مردم نشدم خدا را شاکر هستم. از مسئولان فدراسیون ، کادر فنی تیم ملی ، نایب رئیس و رئیس فدراسیون هم تشکر می کنم که با وجود مشکلات فراوان شرایط حضور در این مسابقات را فراهم کردند و امیدوارم در مسابقات بعدی بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن