theme wordpress
تازه ها

نشست روسا، نواب رئیس و دبیران هیئت های ورزشی استان تهران با گرشاسبی

روسا، نواب رئیس و دبیران هیئت های ورزشی استان تهران، نشستی صمیمی با مشاور وزیر و مدیرکل ورزش و جوانان استان داشتند.

به گزارش روابط عمومی هیئت جودو و کوراش استان تهران، در این جلسه که عصر دیروز(یکشنبه) در سالن آمفی تاتر اداره کل برگزار شد، حمیدرضا گرشاسبی گفت: ما دنبال احیای اقتدار ورزش استان تهران هستیم که در آینده نزدیک رخ خواهد داد و با استفاده از توانمندی های موجود به آن خواهیم رسید.

وی تاکید کرد: دنبال این هستیم تمام دسته ها و نهادها و ارگان هایی را که مرتبط با ورزش هستند، زیر یک سقف بیاوریم و رشته هایی که زمین مانده اند را احیاء کنیم تا از امکانات استان تهران استفاده بهینه شود.

گرشاسبی با طرح این موضوع که چه کنیم تا به قله های رفیع قهرمانی برسیم، ادامه داد: باید از شهرستان ها ارزیابی درست داشته باشیم که در چند رشته قدمت دارند و مردم به چه رشته هایی علاقه مندند. باید شناسایی شود و اولویت ما با رشته هایی باشد که به سرعت بتوانیم به هدف خود برسیم. مورد دیگر اینکه مکان ها تخصصی شوند و کاملا برای اجرای برنامه های هیئت ها در اختیار آنان باشد.

مشاور وزیر و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از ارتباط تنگاتنگ با فدراسیون ها و شهرداری ها و آموزش و پرورش گفت و افزود: ما یکی هستیم و امیدواریم از این تعامل و همدلی نهایت استفاده را برای توسعه ورزش تهران ببریم. باید در استان تهران با آمار و اعداد و ارقام پیش برویم و این آمار بهترین ابزار برای حرف زدن و کمک گرفتن و رسیدن به حقمان است. باید فعالیت ها حتما گزارش شوند.

گرشاسبی از برگزاری جلسه مشترک با فدراسیو ن ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت: همه مسائل و مشکلات را روی میز کار می ریزیم تا این تعامل و همدلی و صمیمیت بیشتر شود. شان تهران را در مدال و قهرمانی می بینیم و باید تلاش کنیم تهران اول باشد. همچنین با توجه به جمعیت و پتانسیل پایتخت، فدراسیون ها باید بدانند بازوهای اصلی آنها هیئت های ورزشی تهران هستند.

وی بر لزوم توجه به ورزش بانوان تاکید کرد و افزود: دنبال این هستیم که مکان های ویژه ای را که از صبح تا شب برای بانوان بود، احیاء کنیم و کلا در اختیار بانوان قرار دهیم. ارزیابی عملکرد از شهرستان ها نیز باید به ما داده شود و این بحث، جدی ترین بحث کاری ماست، هم در بخش هیئت ها و هم در بخش شهرستان ها، چراکه منطق ما آمار است و در ارزیابی عملکردها، آمار را جزء اولویت کارمان قرار می دهیم.

garsha hiat1

به گفته وی، طرح المپیاد امیدهای آینده ورزش استان تهران در رده های پایه کلید خواهد خورد و با همکاری تنگاتنگ آموزش و پرورش و شهرداری، مکان های تخصصی و استاندارد در اختیار هیئت های ورزشی قرار خواهد گرفت. خوشبختانه در بحث مالی در سال ۹۴ دستگاه ها و نهادها مجاز شدند که کمک کنند و امیدواریم  با ارتباطاتی که برقرار می کنیم، بتوانیم اعتبارات و بودجه خوبی کسب نمائیم، چون اعتبارات ورزش استان تهران کوچک دیده شده و انشاء ا… با شروع سال ۹۴ حق استان تهران را با منطق و دلیل خواهیم گرفت.

همچنین معاون توسعه امور ورزش اداره کل گفت: به تعبیر یکی از رسانه های ورزشی، یک فرصت تاریخی در ورزش تهران ایجاد شده، ضمن آنکه وظیفه دارم از تلاش مدیران عزیز و پرتلاش گذشته قدردانی کنم.

میرزاآقابیک ادامه داد: امیدواریم با لطف و عنایت خداوند متعال و همراهی هیئت های ورزشی، شاهد تحقق شعار مدیرکل محترم مبنی بر “تدبیر در تعالی ورزش تهران، امید به تجلی ورزش کشور” باشیم.

گفتنی است که داود بلوطی رئیس و یزدانی دبیر هیئت جودو و کوراش استان تهران در این نشست حضور داشتند.

print
Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

بستن
بستن